Sesderma Resveraderm Antiox Cream + Resveraderm Antiox Serum.

Świat kocha nowe odkrycia i równie mocno uwielbia się nimi dzielić. Jakiś czas temu natknęłam się na suplementy diety zawierające resveratrol. Susbtancję tę poleca się często osobom, które chorują na raka, ponieważ to jeden z najsilniejszych znanych przeciwutleniaczy. Zachowanie dobrego zdrowia wiąrze się właśnie z utrzymaniem odpowiedniej równowagi pomiędzy wolnymi rodnikami i antyoksydantami. Okazało się, że resveratrol dodaje się nie tylko do suplementów i napoi, ale również do kosmetyków. Jako fanka branży kosmetycznej, musiałam je sprawdzić.

Resveratrol, czyli Twój najlepszy przyjaciel

Naturalnie substancję tę można znaleźć na przykład w czerwonym winie. Włosi znani są na całym świecie ze swojego zamiłowania zarówno do produkcji jak i picia tego trunku. Być może własnie dzięki resveratrolowi w nim zawartego słyną ze swojej długowieczności. Sesderma Resveraderm Antiox Cream i Resveraderm Antiox Serum to właśnie kosmetyki zawierające ten dobroczynny składnik. Ich działanie potwierdza to co cały świat mówi o resveratrolu. Jest nie tylko silnym antyoksydantem, ale również bardzo dobrze pielęgnuje cerę, a działanie odmładzające to tylko jedna z zalet stosowania kosmetyków bazujących na tym składniku.

Stosowanie kosmetyków z resveratrol

Używanie produktów zawierających tę substancję nie odbiega zbytnio od klasycznych kremów, z jedną różnicą – efekty przychodzą szybko. SesDerma Resveraderm Antiox Serum należy wklepywać w wypielęgnowaną uprzednio skórę twarzy. Oczyśćcie dokładnie pory skóry i zaaplikujcie serum na dłonie, następnie nakładając je na cerę. Uważajcie jednak aby SesDerma Resveraderm Antiox Serum nie dostało się do oczu, ponieważ może was zaszczypać. Serum warto stosować raz lub dwa razy dziennie, dzięki temu wolne rodniki nie będą miały z wami szans. SesDerma Resveraderm Antiox Cream nakładamy po wchłonięciu się serum w cerę. Nie rozciągajcie skóry, wmasowując krem, ponieważ to powoduje powstawanie zmarszczek. Dużo lepiej jest wklepać go lub delikatnie oszczypywać skórę, tym samym pobudzając mikrokrążenie.

Resveratrol naprawdę działa?

Więcej kosmetyków SesDerma: www.sklepestetyka.pl/sesderma

To jedna z niewielu substancji, o której z całą pewnością można powiedzieć, że działa. Zarówno  Sesderma Resveraderm Antiox Cream i Resveraderm Antiox Serum są tego dowodem. Oczywiście w produktach zawarto również inne substancje, które wpływają na skuteczność kosmetyków. Znajdziecie w nich między innymi koensym q10, który kochają osoby o skórze dojrzałej, a także komórki macierzyste, które coraz lepiej poznawane są przez laboratoria kosmetologiczne. Nie można również zapominać o retinolu zawartym w  Sesderma Resveraderm Antiox Cream, który bardzo dobrze działa w terapiach odmładzających.

Czy resveratrol jest dla mnie odpowiedni?

Resveratrol sprawdzi się jak ulał u każdego. Zarówno w formie suplementów diety i napojów, ponieważ wówczas można poprawić stan zdrowia, jak i kosmetyków, ponieważ skórę należy pielęgnować również od zewnątrz. Produkty z resveratrolem powinny być stosowane przez osoby po trzydziestym roku życia. Najlepsze efekty można zauważyć w przypadku skóry obwisłej i witokiej, a także poznaczonej zmarszczkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *